Послуги

Опис пропонованих послуг

Основні пріоритети під час надання послуг:

Забезпечення необхідним контейнерним парком для накопичення відходів у передбачених для цього місцях

Регулярне, згідно попередньо погодженого графіку, обслуговування контейнерного парку спеціальним автотранспортом

Забезпечення прибирання місць забору з дотриманням чистоти після вивантаження контейнерів

Постійний контроль за якістю надання послуг

Шановні партнери

Ми готові комплексно обслуговувати вашу компанію. Нашим завданням є створення необхідних умов для правильного поводження з відходами та вторинною сировиною. Для цього маємо усе необхідне обладнання та спеціалізовану автомобільну техніку.

Попередньо готові Вам запропонувати наступні умови обслуговування:

 • Безкоштовне встановлення, евро.контейнерів – 1,1 м³ для накопичення побутових відходів у необхідній кількості, в тому числі для роздільного сортування – Харчові відходи, ПЕТ, Скло, Папір.;
 • Встановлення контейнерів ємкістю 15 м³ для накопичення габаритних відходів, з подальшим їх вивезенням та захороненням, вартість становить 8900 тис.грн.
 • Встановлення контейнерів ємкістю 30 м³ для накопичення габаритних відходів, з подальшим їх вивезенням та захороненням, вартість становить 13800 тис.грн.
 • Вивіз побутових відходів здійснюється по мірі накопичення ТПВ або згідно графіку забору.
 • Розмір тарифу на вивезення харчових відходів з подальшим їх компостуванням становить 1300,0 грн. з ПДВ за одну тонну.
 • Розмір тарифу на вивезення побутових відходів становить 935,64 грн. з ПДВ за одну тонну вивезених від Споживача відходів (згідно з рішенням Львівської міської ради від 04 серпня 2017 року №675).
 • Згідно з рішенням Львівської міської ради № 572 від 21.06.2019 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Львові на 2019-2023 роки» щільність твердих побутових відходів для м. Львова становить 220,59 кг/куб.м.
 • Відповідно до п. 2.4 Рішення Львівської міської ради №524 від 01.07.2016 року Споживач зобов’язується компенсувати Виконавцю витрати на захоронення побутових відходів.
 • Вартість послуг з захоронення побутових відходів розраховується згідно п.2.5.рішення Львівської міської ради №524 від01.07.2016 року і відображається в актах надання послуг по завершенні розрахункового періоду.
 • Запропонований комплекс послуг дасть Вам можливість легко та ефективно здійснювати Вашу діяльність. Наше завдання – налаштувати правильний процесс поводження з відходами та вторинною сировиною;
 • Ми завжди знайдемо індивідуальний підхід для вирішення питань наших клієнтів, надаємо послуги, дотримуючись рівня європейських стандартів якості.

Сподіваюсь, що прийняте Вами рішення буде позитивним, а наша співпраця буде взаємовигідною та довготривалою.

Ірина Магурчак

Керівник комерційного відділу
ТОВ “Ековей Вейст Менеджмент”
тел: 050 430 47 12
comercial@ecoway.ua

Володимир Дуб

Менеджер
ТОВ “Ековей Вейст Менеджмент”
тел: 050 366 49 26
comercial@ecoway.ua